Wakacje jesienią - gdzie pojechać?

Jesienią coraz częściej wybieramy się na urlop. Szlaki górskie i kurorty nadmorskie pustoszeją, a ceny wycieczek zagranicznych maleją. Sprawdź, gdzie warto wyruszyć tej jesieni, aby naładować się pozytywną energią jeszcze przed zimą.

Na wybrzeże jesienią

Coraz więcej nadmorskich hoteli oferuje udany wypoczynek także jesienią, kiedy turystów jest znacznie mniej, z ulic znikają stragany, a najczęściej odwiedzane plaże pustoszeją. Wtedy można wsłuchać się w szum morza, wdychać jod podczas popołudniowych spacerów, a wieczorem zjeść przepyszną kolację w miłym towarzystwie. Warto na jesienny urlop udać się między innymi do Jarosławca. Szybkie pożyczki pozabankowe pozwolą Ci zdobyć dodatkowe pieniądze i ujrzeć piękną, polską, złotą jesień nad morzem. W pobliżu znajdują się liczne trasy rowerowe. Z łatwością wypożyczysz rower i udasz się na wycieczkę wzdłuż brzegu morza, gdzie będziesz mógł cieszyć się jesiennym słońcem, szumem fal i krzykiem mew. Po aktywnym wypoczynku miło spędzisz wieczór w hotelowym zaciszu, czytając książkę przy kominku i pijąc malinową jesienną herbatę z imbirem.

Prosto na szlak

Wybierając się na urlop w góry z łatwością złapiesz oddech i odpoczniesz od codzienności, regenerując jednocześnie ciało i umysł. Mimo, że latem szlaki w polskich górach pękają w szwach, to właśnie jesień jest idealnym czasem na górskie wędrówki. Wbrew pozorom pogoda w tym okresie jest stabilna, wystarczy jedynie odpowiednie przygotowanie i nawet amatorzy pieszych wędrówek, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na górskich trasach, mogą ruszyć na szlak. Szybkie pożyczki pozabankowe pozwolą Ci zdobyć niezbędny sprzęt i udać się na górską wyprawę już tej jesieni. Jesienne szlaki zapierają bowiem dech w piersiach. Różnokolorowe liście mienią się w jesiennym słońcu umilając wędrówkę na szczyt. Warto w tym okresie udać się na urlop do Beskidu Żywieckiego, by ujrzeć zalesione zbocza lub zwiedzić otoczone dolinami Łysogóry. To idealny odpoczynek zarówno dla par, jak i rodzin, a także grup przyjaciół. Każdy znajdzie coś dla siebie i naładuje baterie pozytywną energią, której wystarczy na cały rok.

Postaw na zagraniczne podróże jesienią

Jesienią warto wybrać się także na zagraniczną wycieczkę. Jest to idealna pora, gdyż ceny wycieczek maleją, a w zagranicznych kurortach wciąż jest gorąco. Warto więc wyjechać i zażyć kąpieli słonecznych, by wrócić z wysoką dawką witaminy D i energią do działania przez całą zimę. Pożyczki pozabankowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą jeszcze w tym roku przeżyć zagraniczną przygodę. Bo gdy u nas robi się coraz chłodniej, a dni stają się coraz krótsze, warto wyruszyć na Cypr. Jesienią panuje tam zupełnie inna aura niż w Polsce. Temperatura powietrza w ciągu dnia sięga tu 27 stopni Celsjusza, a temperatura wody dochodzi do 24 stopni. Na Cyprze nawet jesienią doświadczysz dziewięciu godzin pełnego nasłonecznienia. Nie czekaj więc na kolejny sezon, spakuj walizkę i wyrusz w podróż już tą jesienią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here