Jak zaplanować idealne wakacje nad polskim morzem

Wakacje nad polskim morzem nie bez powodu od lat cieszą się dużą popularnością. Szum morza, latające mewy, ciepły piasek, słońce, leżak… a na leżaku ty. To nie musi być tylko wyobrażenie, to może być rzeczywistość. Wystarczy wybrać odpowiednie miejsce, w którym będziemy czuć się swobodnie. Miejsce, które będzie punktem zapalnym wielu aktywności ale gdzie nie będzie mnóstwo turystów. Warto dodać jeszcze łatwe dojście do plaży.

Gdzie znaleźć idealne miejsce na odpoczynek?

Powyższy opis wydaje się nierzeczywisty? Nic bardziej mylnego. Niedaleko Dźwinówka w wojewódzwie zachodniopomorskim powstała wioska wakacyjna Summerland https://www.summerland.pl/wioska-summerland. Koncepcja wioski jest niesamowita, mianowicie opiera się na idei wynajmowania domków rodzinnych. Wynajem możliwy jest przez cały rok. Nie są to zwykłe domki, są one nowoczesne, o atrakcyjnym designie i wysokim standardzie. I co najciekawsze, znajdują się w oddaleniu od hoteli i kempingów. Idea wynajmowania domków zapewnia prywatność, komfort. Pozwala na spędzanie wakacji według własnych zasad, na odstresowanie się i odpoczynek od tłumu i szybkiego tempa życia.

Co wyróżnia to miejsce?

Wioska Summerland nie jest synonimem masowej turystyki. To miejsce, gdzie swobodnie odpoczniesz, ale będziesz mieć blisko do plaży. W sąsiedztwie jest Dźwinówek, miejscowość z bogatą ofertą sklepików i punktów gastronomicznych. Okolica oferuje także bogactwo aktywności – mnóstwo ścieżek rowerowych i pieszych. I wiele możliwości spędzania czasu nad modą – nie tylko morzem, ale również Zalewem Wrzosowskim, czy też rzeką Dźwiną. Dodatkowym plusem są przemili właściciele i obsługa. Pozytywne recenzje klientów dobrze świadczą o tym miejscu.

Każdy z nas zasługuje na błogi, wakacyjny wypoczynek. To miejsce wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoki standard, dobra lokalizacja, smaczna kuchnia. Miejsce oddalone od turystycznego tłumu i hałasu z pewnością zapewni wartościowy reset i pozwoli odpocząć oraz naładować baterie przed nowymi, pourlopowymi wyzwaniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here