Wywoływanie zdjęć z wakacji - dlaczego warto i gdzie to zrobić?

Cyfryzacja i technologia, które ogarnęły rzeczywistość są z pewnością dużym ułatwieniem i ciekawostkami po które sięgamy z zainteresowaniem. Karty pamięci telefonów, tabletów i aparatów fotograficznych mogą zmieścić tysiące informacji i wspomnień. Łatwość „klikania” jaka nam dziś przychodzi sprawia wiele radości, ale czy często powracamy do momentów z życia, zapisanych w setkach plików i megabajtów?

„Klikamy” ale czy zostawiamy?

Pierwsze, rodzinne wakacje nad morzem; szczyt zdobyty po wymagającej wyprawie; błękit nieba nad rozwiniętym, mazurskim żaglem lub klimatyczne ognisko w lesie w towarzystwie przyjaciół – wakacje to czas, który chcemy zatrzymać jak najdłużej, dlatego bawimy się i „klikamy”. Fotka za fotką trafiają do skarbca wirtualnej pamięci i… często tam zostają. Nie zakurzą się, ale czy przypomną o sobie?

Dotknij przeszłości

Pamięć ludzka jest ulotna, ale wspomnienia trwają w nas na długo i dlatego warto do nich wracać w momentach, kiedy jest na to czas. Wywoływanie zdjęć z wakacji nie cofa nas przecież do przeszłości, a jedynie dokumentuje i tworzy tradycję, która zawsze zostanie doceniona i wywoła wiele emocji. Świecące monitory i ekrany otaczają nas wszędzie, dlatego warto czasem zgasić światła, wyciszyć dzwonki i wyciągnąć pudełko wypełnione odbitkami przeszłości – wspomnieć, wzruszyć, pośmiać. Tysiące przesuwanych zdjęć na ekranie monitora nigdy nie zastąpią kartki papieru, którą można dotknąć, obejrzeć i zatrzymać się na chwilę. Dlatego właśnie wywoływanie zdjęć z wakacji, ale i innych okoliczności jest zawsze namacalnym powrotem do przeżytej przygody.

Odbitki przygody

W zależności od potrzeb, gustu i preferencji Empikfoto.pl oferuje różne rodzaje wywoływania zdjęć, które można dopasować do ramki, albumu lub pudełka. Dzięki klasycznym formatom 9x13cm, 10x15cm, 13x18cm i innych można zbudować świetną pamiątkę, do której chętnie będzie się wracało. Oprawa zdjęć dostępna jest w wersji mat, błysk lub papier perłowy, aksamitny i półcienny.

Chcąc jednak stworzyć domową galerię, warto zdecydować się na odbitki dużych formatów lub panoramy. Takie wiszące obrazy z pewnością zatrzymają nas na kilka chwil za każdym razem, kiedy będziemy obok nich przechodzić.

Prezent pełen emocji

Świetnym pomysłem na prezent jest stworzenie fotoksiążki, która jest personalizacją uczuć, jakie chcemy przekazać bliskiej nam osobie. Dostępność wielu rozmiarów, oraz tła, jakie podkreśli charakter zamieszczanych zdjęć, sprawiają, że samodzielnie można stworzyć projekt, który będzie wspaniałą pamiątką wspólnie spędzonych chwil.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here