Hiszpania autokarem to najlepszy wybór na Twoje wakacje

0
2400

Hiszpania to kraj typowo turystyczny, do którego wiele osób decyduje się podróżować autokarem. Nic dziwnego! Państwo to posiada magiczne i niezwykle zróżnicowane wybrzeże, malownicze krajobrazy, oraz apetyczną kuchnię, która zadowoli podniebienia nawet najwytrawniejszy koneserów.

W związku z tym, że Hiszpania to kraj bogaty kulturowo, posiada wiele tradycji i obyczajów, które hucznie są obchodzone. Ponadto w Hiszpanii produkowane są jedne z najlepszych win na świecie, więc grzechem byłoby ich nie skosztować, a decydując się na podróż autem, moglibyśmy mieć z tym poważny problem. Z pomocą przychodzą jednak wycieczki autokarowe.

Co warto zwiedzić podczas podróży autokarem do Hiszpanii?

Miejsc, które warto odwiedzić podczas podróży autokarem do Hiszpanii, jest mnóstwo. Wymieńmy jednak te najbardziej popularne, które każdego roku przyciągają miliony turystów. Jednym z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów na Półwyspie Iberyjskim jest Costa Brava. To najbardziej znane i najchętniej odwiedzane przez turystów wybrzeże w całej Hiszpanii. Słynne miejsca, które znaleźć możemy w tym regionie to:

  • położone u stóp średniowiecznej fortecy miasto Roses,
  • pełna zabytkowych budowli Girona,
  • magiczny półwysep Cap De Creus,
  • czy chociażby Blannes, w którym znajdują się przepiękne ogrody botaniczne.

Więcej o tych miejscach przeczytasz tu: https://www.europol.com.pl/hiszpania. Warto zapoznać się z atrakcjami jeszcze przed wyjazdem, żeby będąc już na miejscu, mieć przy sobie gotową listę adresów, które będziemy chcieli zobaczyć.

Dlaczego warto zdecydować się na wycieczkę autokarem do Hiszpanii? 

Na wycieczkę autokarem do Hiszpanii warto zdecydować się z wielu powodów. Jednym z ważniejszych jest niska cena takiej wycieczki (w przeciwieństwie do podróży samolotem). Oczywiście pod warunkiem, że skorzystamy z oferty sprawdzonego i dobrego biura turystycznego. Dodatkowym atutem wyboru takiego środka transportu jest możliwość śledzenia mijanych krajobrazów podczas jazdy. A tych podczas podróży na Półwysep Iberyjski spotkamy mnóstwo. Ponadto autokary są dobrze przystosowane do dalekich wyjazdów – posiadają np. rozkładane fotele, które pozwolą każdemu pasażerowi czuć się niezwykle komfortowo podczas podróży do Hiszpanii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here