4 pomysły na urlop z dala od zimowej Europy

A może by tak uciec przed jesienią i zimą do ciepłych krajów? Dzięki ofercie biur podróży jest to jak najbardziej możliwe.

  1. Wczasy w Dubaju – luksus w gorącym
  2. Wakacje na Dominikanie – karaibski klimat w środku zimy
  3. Wczasy na Jamajce – poznaj ojczyznę reggae
  4. Wakacje na Madagaskarze – afrykańskie ciepło

Szarość, zimno, szybko zapadający zmrok, śnieg z deszczem… To niestety nieodłączne elementy później jesieni w naszym kraju. Niedostatek światła i niskie temperatury niekorzystnie wpływają na nasze samopoczucie. Warto więc choć na tydzień wyrwać się z tej niekorzystnej aury i jesienny bądź zimowy urlop spędzić tam, gdzie nawet w grudniu pogoda dopisuje. Przygotowaliśmy listę czterech destynacji, które można odwiedzić korzystając z ofert dostępnych na stronie https://dreamtours.pl.

Wczasy w Dubaju – luksus w gorącym klimacie

Z czym kojarzy nam się Dubaj? Przede wszystkim z luksusem. To arabskie miasto jest bowiem jednym z najbogatszych na świecie, a fantazja, z jaką tutejsi szejkowie kształtują nowy świat właściwie nie zna granic. Najwyższy budynek na świecie, sztuczne wyspy i atole czy hotele o standardzie rzadko spotykanym w innych krajach to tylko niektóre z powodów, by zdecydować się na wczasy w Dubaju – zwłaszcza teraz, gdy pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia, a tutaj w najlepsze trwa pustynne lato.

Wakacje na Dominikanie – karaibski klimat w środku zimy

Dominikana to nie tylko jeden z największych karaibskich krajów, ale też jeden z najciekawszych. Zajmujące większą część wyspy Haiti państwo szczyci się przepięknymi krajobrazami, latem trwającym przez cały rok oraz rajskimi plażami, których ozdobą są naturalne palmy oraz krystalicznie czysta, ciepła woda. Na wakacje na Dominikanie warto zdecydować się również ze względu na bogactwo tutejszych zabytków, z których wiele pamięta jeszcze czasy kolonialne.

Wczasy na Jamajce – poznaj ojczyznę reggae

Pozostając na obszarze Karaibów, przenosimy się na Jamajkę, która Europejczykom znana jest przede wszystkim jako ojczyzna reggae i pokrewnych stylów muzycznych, ruchu Rastafari oraz miejsce, którego mieszkańcy do życia podchodzą z właściwym sobie luzem. Argumentem za spędzeniem tu urlopu są też przepiękne plaże i fenomenalna kuchnia bazująca na owocach morza. Wycieczkę na Jamajkę można zabukować pod adresem https://dreamtours.pl/wakacje/jamajka.

Wakacje na Madagaskarze – afrykańskie ciepło

Teraz z kolei przenosimy się na wschodnią półkulę – a konkretnie na położoną na Oceanie Indyjskim wyspę Madagaskar. Można powiedzieć, że to Afryka w pigułce – zobaczymy tu baobaby, zwierzęta właściwie niewystępujące w innych częściach świata i cudowne plaże. A jeśli dodamy do tego specyficzny, gorący klimat charakterystyczny dla tego kontynentu, jesienna lub zimowa wycieczka na Madagaskar nie może okazać się nietrafionym pomysłem. Wykupimy ją na stronie https://dreamtours.pl/wakacje/madagaskar.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here